Logo Waterschap Brabantse Delta
Ga direct naar het hoofdmenu of de inhoud.
Homepage > Werk in de buurt > Projectenmonitor > 0. Overige activiteiten > 5030. Slopen rwzi’s Putte/Ossendrecht, afvalwater naar rwzi Bath

Slopen rwzi’s Putte/Ossendrecht, afvalwater naar rwzi Bath

Alle informatie over deze activiteit vindt u hieronder.

Activiteitformatie

ActiviteitnaamSlopen rwzi’s Putte/Ossendrecht, afvalwater naar rwzi Bath
Naam portefeuillehouder
Naam contactpersoon
E-mailadres contactpersoon
Telefoonnummer contactpersoon
Beschrijving

Functie

Op dit moment hebben Putte en Ossendrecht nog een eigen zuivering. Deze zuiveringen hebben echter dusdanig onderhoud en beheer nodig, dat vervanging nodig is. Vraag is echter of vervanging wel efficiënt is. Daarom is een en ander afgewogen. Het resultaat daarvan is dat het afvalwater beter met een persleiding naar de megazuivering Bath kan worden gebracht.

Knelpunten

De rwzi’s Putte en Ossendrecht zijn versleten. Ook vragen deze rwzi’s bovenmatig beheer.

Aanpak

De meest efficiënte oplossing is het slopen van beide zuiveringen en het aanleggen van een nieuwe persleiding richting zuivering Bath. Daarmee komt ook kostbare ruimte vrij in of nabij de woonkernen Putte en Ossendrecht.

Gerealiseerd

Er is overleg met de bewoners over de aanleg van de nieuwe persleiding. Het tracé van de nieuwe persleiding is vervolgens definitief vastgesteld (2009/2010).

In uitvoering

De werkzaamheden worden uitgetekend en uitgeschreven in een bestek (2011). Daarna zal een openbare aanbesteding plaatsvinden.

In voorbereiding

De veranderingen worden doorgesproken met de gemeente Woensdrecht (2009/2010).

Meer

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de projectmanager van dit project, de heer ir. Kasper Nipius, via info@brabantsedelta.nl.

Huidige fase van activiteit
Mijlpalen activiteit
  - Start voorbereiding
  - Start uitvoering
  - Datum inbedrijf name
Logo Waterschap Brabantse Delta
Naar boven