Contactpersonen Watertoets

In onderstaand overzicht ziet u bij welke medewerker van Brabantse Delta u terecht kunt.

Overzicht contactpersonen watertoets
Gemeente Contactpersoon E-mail Telefoonnummer
Alphen-Chaam Caasper Lambregts c.lambregts@brabantsedelta.nl (076) 564 1547
Baarle-Nassau Casper Lambregts c.lambregts@brabantsedelta.nl (076) 564 1547
Bergen op Zoom Sjoerd Koenraadt s.koenraadt@brabantsedelta.nl (076) 564 1117
Breda Karin Moll k.moll@brabantsedelta.nl (076) 564 1056
Dongen Ivo Derksen i.derksen@brabantsedelta.nl (076) 564 1559
Drimmelen Corné Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Etten-Leur Karin Moll k.moll@brabantsedelta.nl (076) 564 1056
Geertruidenberg Corné Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Gilze-Rijen Ivo Derksen i.derksen@brabantsedelta.nl (076) 564 1559
Goirle Corné Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Halderberge Karin Moll k.moll@brabantsedelta.nl (076) 564 1056
Loon op Zand Ivo Derksen i.derksen@brabantsedelta.nl (076) 564 1559
Moerdijk Sjoerd Koenraadt s.koenraadt@brabantsedelta.nl (076) 564 1117
Oosterhout Natasja Rijsdijk n.rijsdijk@brabantsedelta.nl (076) 564 1597
Roosendaal Natasja Rijsdijk n.rijsdijk@brabantsedelta.nl (076) 564 1597
Rucphen René Rijken m.rijken@brabantsedelta.nl (076) 564 1580
Steenbergen Sjoerd Koenraadt s.koenraadt@brabantsedelta.nl (076) 564 1117
Tilburg Corné Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Waalwijk Corné Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Woensdrecht Natasja Rijsdijk n.rijsdijk@brabantsedelta.nl (076) 564 1597
Zundert René Rijken m.rijken@brabantsedelta.nl (076) 564 1580