Contactpersonen Watertoets

In onderstaand overzicht ziet u bij welke medewerker van Brabantse Delta u terecht kunt.

Overzicht contactpersonen watertoets

Gemeente Contactpersoon E-mail Telefoonnummer
Alphen-Chaam Tommy Radkiewicz t.radkiewicz@brabantsedelta.nl (076) 564 1887
Baarle-Nassau Tommy Radkiewicz t.radkiewicz@brabantsedelta.nl (076) 564 1887
Bergen op Zoom Natasja Rijsdijk n.rijsdijk@brabantsedelta.nl (076) 564 1597
Breda Karin Moll k.moll@brabantsedelta.nl (076) 564 1056
Dongen Kathelijne van der Knaap k.van.der.knaap@brabantsedelta.nl (076) 564 1075
Drimmelen Kathelijne van der Knaap k.van.der.knaap@brabantsedelta.nl (076) 564 1075
Etten-Leur Karin Moll k.moll@brabantsedelta.nl (076) 564 1056
Geertruidenberg Kathelijne van der Knaap k.van.der.knaap@brabantsedelta.nl (076) 564 1075
Gilze-Rijen Tommy Radkiewicz t.radkiewicz@brabantsedelta.nl (076) 564 1887
Goirle Corné Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Halderberge Karin Moll k.moll@brabantsedelta.nl (076) 564 1056
Loon op Zand Tommy Radkiewicz t.radkiewicz@brabantsedelta.nl (076) 564 1887
Moerdijk Sjoerd Koenraadt s.koenraadt@brabantsedelta.nl (076) 564 1117
Oosterhout Kathelijne van der Knaap k.van.der.knaap@brabantsedelta.nl (076) 564 1075
Reimerswaal Sjoerd Koenraadt s.koenraadt@brabantsedelta.nl (076) 564 1117
Roosendaal Natasja Rijsdijk n.rijsdijk@brabantsedelta.nl (076) 564 1597
Rucphen Casper Lambregts c.lambregts@brabantsedelta.nl (076) 564 1547
Steenbergen Sjoerd Koenraadt s.koenraadt@brabantsedelta.nl (076) 564 1117
Tilburg Corné Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Waalwijk Corné Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Woensdrecht Natasja Rijsdijk n.rijsdijk@brabantsedelta.nl (076) 564 1597
Zundert René Rijken m.rijken@brabantsedelta.nl (076) 564 1580