Kandidatenlijst waterschapsverkiezingen 2019

Op vrijdag 8 februari zijn de kandidatenlijsten voor de waterschapsverkiezingen 2019 definitief gemaakt. De complete lijst met alle 238 kandidaten is als volgt:

Lijst 1 - VVD

1          Sneep, C.A.G. (Anco)  (m), Dinteloord
2          Franssen, C.B.M.E. (Cécile)  (v), Tilburg
3          Velthoen, M.C. (Maarten)  (m), Bergen op Zoom
4          Pals, J. (Joey)  (m), Ossendrecht
5          Gosens, M.G.M. (Mart)  (m), Gilze
6          Kantebeen, P. (Pim)  (m), Oudenbosch
7          Overeem, A. (Ton)  (m), Breda
8          Dorst, R.E.B. (Ricardo)  (m), Zegge
9          Vos, G. (Ben)  (m), Fijnaart
10        de Haas, F.M. (Melt)  (m), Zevenbergen
11        Brito y Heynen, H.L. (Henk)  (m), Sprang-Capelle
12        Bernaards, J.C.J. (Jim)  (m), Bergen op Zoom
13        Vermeulen, S.M.J. (Sanneke)  (v), Roosendaal
14        Simons, T.C.N. (Tim)  (m), Made
15        Zagers, R.J.C. (Rick)  (m), Breda
16        de Kort, R.A.J. (Richard)  (m), Kaatsheuvel
17        Havermans, C.Q. (Dennis)  (m), Raamsdonksveer
18        Buijs, A.M.M. (Sander)  (m)  Bergen op Zoom
19        Kranenborg - van Eerd, C.E.A.H. (Carla)  (v), Prinsenbeek
20        Geus, L.L.J. (Lauran)  (m), Zundert
21        van der Horst, C.E.M.A. (Conny)  (v), Bavel
22        Peereboom - Hoeben, M.R. (Marieke)  (v), Ulvenhout
23        van der Maas, A.A. (Thosha)  (v), Geertruidenberg
24        Noorland, R.H. (Rob)  (m), Breda
25        Brooijmans, P.W.A.M. (Pieter)  (m), Dongen
26        Mandemakers, S.A.C. (Suzan)  (v), Kaatsheuvel
27        Wetzels, E.J.M. (Eric)  (m), Oosterhout
28        van Dijk, E. (Bert)  (m), Ulvenhout AC
29        van Wel, A.W.J. (Frank)  (m), Loon op Zand
30        van der Bijl, M. (Martin)  (m), Etten-Leur
31        Quaars, D.J. (Daan)  (m), Breda

Lijst 2 - CDA

1          Verroen, H.P. (Hans Peter)  (m), Lepelstraat
2          ten Cate, A.A. (Alwijn)  (m), Rijen
3          Korst-Dingemans, C.A.M. (Lian)  (v), Lepelstraat
4          Valk, R.A.M. (Rein)  (m), Tilburg
5          Verbraak, J.A.M. (Hans)  (m), Roosendaal
6          van der Aa, J.J.M. (Jacques)  (m), Dongen
7          van den Dries, G.J.T.J. (Gert-Jan)  (m), Loon op Zand
8          Meijer, J.A. (Janneau)  (m), Etten-Leur
9          Brabander, Y.J. (Yvonne)  (v), Breda
10        van Leeuwen, J.W.J. (Jan)  (m), Oudenbosch
11        Braspenning, A.L.J. (Ton)  (m), Strijbeek
12        van Agtmaal, J.M.A. (Jeffrey)  (m), Ossendrecht
13        Paantjens, J.C.M. (Jan)  (m), Oud Gastel
14        Beekers, R.A. (Remco)  (m), Breda
15        Backx, A.P.M. (Ad)  (m), Roosendaal
16        Schoep, J.J. (Jack)  (m), Klundert
17        van Dongen, M. (Riné)  (m), Waalwijk
18        Jansen-Jansen, J.M.J. (Jeanne)  (v), Ossendrecht
19        Weerdenburg, J.H.F. (Jeroen)  (m), De Heen
20        Aarts-van den Kieboom, J.C.P. (Jacqueline)  (v), Rijsbergen
21        van Geel, F.J.J. (Frans)  (m), Lage Zwaluwe
22        Siemons, A.P.A.M. (Ad)  (m), St. Willebrord
23        van Tetering, A.J.C. (Ad)  (m), Hoeven
24        Kuijlen, L.L.J. (Leo)  (m), Hoogerheide
25        van Puijenbroek, J.F.M. (Joost)  (m), Tilburg
26        Tuijtelaars, R.J.M. (Remi)  (m), Baarle-Nassau
27        de Jongh, A.H.M. (Adriaan)  (m), Raamsdonk

Lijst 3 - Ons Water

1          van der Kallen, L.H. (Louis)  (m), Bergen op Zoom
2          Slenders, J.A.M. (Jan)  (m), Raamsdonksveer
3          Vrinds, J.W. (John)  (m), Roosendaal
4          de Neve, G.G. (Ger)  (m), Steenbergen
5          Jorissen-Oomen, H.M.C. (Linda)  (v), Wernhout
6          Goos, E.C. (Betty)  (v), Breda
7          van Komen, H.J. (Henk)  (m), Kaatsheuvel
8          Akkaya, A. (Aydin)  (m), Bergen op Zoom
9          Danjaoui, A. (Abdelaziz)  (m), Bergen op Zoom
10        van den Berg, D.J.P.M. (Domien)  (m), Made
11        Welten, C.J.A. (Corné)  (m), Lage Zwaluwe
12        van Gorp-Adam, A.C.M.M. (Adrienne)  (v), Tilburg
13        Hermus, P.C.B.M. (Piet)  (m), Zevenbergschen Hoek
14        Augustijn, M.P.M. (Marc)  (m), Hoogerheide
15        Borm, W.J. (Wil)  (m), Etten-Leur
16        Ooms, C.W.F.M. (Chris)  (m), Lepelstraat
17        van Engelen, R.G. (Rob)  (m), Dinteloord
18        Leunisse, J.C.C. (John)  (m), Breda
19        Verwaters, P.J.C. (Peter)  (m), Raamsdonksveer
20        Schijvenaars, A.J. (Ton)  (m), Roosendaal
21        van Gorp, J.C.P. (John)  (m), Tilburg
22        van Werkhoven, H.C.M. (Erik)  (m), Halsteren
23        van Beest, D. (Diana)  (v), Bergen op Zoom
24        van den Ouden, P.A. (Peter)  (m), Bergen op Zoom
25        Juten, P.W. (Piet)  (m), Bergen op Zoom
26        van Dijk, R.A.C.M. (Roger)  (m), Bergen op Zoom
27        Asselbergs, S.C.M. (Stephan)  (m), Bergen op Zoom
28        van de Water, J. (Jan)  (m), Bergen op Zoom
29        Weijts, A.C.H.M. (Harry)  (m), Bergen op Zoom
30        Vreedenburgh, M.M. (Margret)  (v), Bergen op Zoom
31        van den Kieboom, P.M.I. (Piet)  (m), Bergen op Zoom
32        Ravensteijn, R. (Ronald)  (m), Bergen op Zoom
33        Borghstijn, P.C.T. (Piet)  (m), Bergen op Zoom
34        Huijssoon, C. (Cees)  (m), Zevenbergen

Lijst 4 - West-Brabant Waterbreed

1          Mureau, C.C.F. (Niels)  (m), Wagenberg
2          Wijnen, A.A.F.M. (Ad)  (m), Hoeven
3          Kavelaars, J.A.M. (Jan)  (m), Dinteloord
4          de Kock, E.A.H.M. (Betsy)  (v), Lepelstraat
5          van Oorschot, J.C.J. (Jack)  (m), Kruisland
6          Spierings, W. (Willem)  (m), Sprang-Capelle
7          Boot, H.C. (Henk)  (m), Etten-Leur
8          Dekker, G. (Gijs)  (m), Made
9          de Regt, C.A.J. (Clasien)  (v), Etten-Leur
10        Vermeulen, A.C.G. (Ad)  (m), Bergen op Zoom
11        Broekmans, M.A.J.M. (Mark)  (m), Waspik
12        Vissers, J.A.W. (Johan)  (m), Rijsbergen
13        Brons, P.M. (Peter)  (m), Oosterhout
14        Peters, L.A.J. (Leo)  (m), Tilburg
15        Fleerakkers, Y.M.T. (Yvonne)  (v), Waspik
16        Hoosemans, W.P.J.M. (Walther)  (m), Dorst
17        Figiel, A.J. (Ad)  (m), Breda
18        van Ginneken, H.C. (Henk)  (m), Den Hout
19        Nooijens, C.A.F.M. (Kees)  (m), Etten-Leur
20        Hereijgers - van Lakwijk, C.F.C.M. (Carola)  (v), Lepelstraat
21        van Overveld, W.A.A.M. (Wim)  (m), Oudenbosch
22        Antonissen, A.J.H. (Guido)  (m), Schijf
23        Maris, P.J. (Pieter)  (m), Dinteloord
24        van Oorschot, A.J.P. (Ryan)  (m), Nieuw-Vossemeer
25        Schrauwen-Jongeneelen, J.C.M. (Jorien)  (v), Zegge
26        Schrauwen, A.L.G.H. (Örjan)  (m), Zevenbergen
27        Buijs, E.C.G.M. (Eugène)  (m), Oud Gastel
28        de Nijs, C.F.M. (Corné)  (m), Wouwse Plantage
29        Heil, D. (Dirk)  (m), Made
30        Otto, A.C.M. (Anja)  (v), Huijbergen
31        van den Ouweland, J.A.A.A.M. (Johan)  (m), Dongen
32        de Regt, P.M.G.M. (Piet)  (m), Nispen
33        Koopmans, L.P.V.M. (Bart)  (m), Kruisland
34        Bovée, J.P.A. (Jac)  (m), Halsteren
35        Frijters, N.C.H. (Nicole)  (v), Hoeven
36        Broos, A.J.F.G. (Anton)  (m), Schijf
37        Suijkerbuijk, H.M. (Bert)  (m), Oudenbosch
38        Oomen, J.G.J.M. (Johan)  (m), Lepelstraat
39        van Leeuwen, B.O. (Bo)  (v), Zevenbergen
40        Schellekens, J.H.M. (Jan)  (m), Riel
41        Jansen, L.J.A. (Leon)  (m), Woensdrecht
42        Romme, W.P.B. (Willem)  (m), Standdaarbuiten
43        Smulders, C.J.W. (Karin)  (v), Kaatsheuvel
44        Hectors, P.A.J.M. (Peet)  (m), Huijbergen
45        Lazeroms, A.J.C. (Ronnie)  (m), Sprundel
46        Poppelaars, H.J.M. (Bart)  (m), Achtmaal
47        van Eekeren, M.M.E. (Marc)  (m), Hoogerheide

Lijst 5 - Water Natuurlijk

1          Bonthuis, W. (Wieke)  (v), Breda
2          van den Berg, K. (Karin)  (v), Hooge Zwaluwe
3          Beenhakker - Overbeek, G. (Guus)  (m), Dorst
4          Arts, M.J.C.M. (Tiny)  (m), Bergen op Zoom
5          Brunklaus, P.M. (Patricia)  (v), Raamsdonk
6          Lauwen, B.A.J.C.M. (Bart)  (m), Breda
7          van Manen, J.T.M. (Hans)  (m), Breda
8          de Weert, W.C. (Willem)  (m), Bergen op Zoom
9          Nijhoving, G. (Geertje)  (v), Breda
10        Muller, P.A.F. (Peter)  (m), Roosendaal
11        Laros, W.D.A. (Willem)  (m), Bergen op Zoom
12        de Lang, B.D. (Branko)  (m), Breda
13        Reijnders, S. (Sandra)  (v), Galder
14        Kieboom, M.P.J. (Michael)  (m), Dongen
15        Aerts, D.H.C.M. (Dennis)  (m), Etten-Leur
16        de Beer, T.H.F. (Take)  (m), Rijsbergen
17        Dekkers, F.A.M. (Felix)  (m), Gilze
18        Maas, M. (Marieke)  (v), Breda
19        Raedts, P.H.T. (Nellie)  (v), Breda
20        Buijk, M.A. (Marion)  (v), Zegge
21        Wiers, G. (Geert)  (m), Fijnaart
22        de Regt, S.R. (Sietske)  (v), Rijen
23        Slootweg, E. (Esther)  (v), Hoogerheide
24        van der Spelt, E.C. (Eric)  (m), Steenbergen
25        Woolderink, A.J. (Jan)  (m), Etten-Leur
26        de Peuter, P.J.C. (Piet)  (m), Geertruidenberg
27        Wijnands, M.A.A. (Marieke)  (v), Prinsenbeek
28        van Rijthoven, L.M.H. (Leon)  (m), Made
29        Vos, H.W.A. (Heidi)  (v), St. Willebrord
30        van der Sar, J. (Jaap)  (m), Kaatsheuvel
31        Braat, M.J.C. (Marty)  (m), Roosendaal
32        Hulshof, M.J.H. (Marian)  (v), Breda
33        Hendriks, H.M. (Hein)  (m), Tilburg
34        den Braven, F.A.T. (Frank)  (m), Waalwijk
35        Punt, C. (Cors)  (m), Klundert
36        van de Laak, J.J.M. (Janneke)  (v), Baarle-Nassau
37        Harteveld, F. (Frits)  (m), Hoeven
38        van Riet, J.A.J.P. (Joop)  (m), Breda
39        Pijnappels, H.C.J. (Riet)  (v), Klein Zundert

Lijst 6 - Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

1          Verbeem, J.A.S.H. (Han)  (m), Bergen op Zoom
2          Schouwenaars, H.C.A.M. (Henk)  (m), Zevenbergen
3          de Koning-Bogers, W.W.J.F. (Wendy)  (v), Ossendrecht
4          Schreuders, C.G. (Remco)  (m), Klundert
5          Smeulders, R.J.A.M. (Ruud)  (m), Oosterhout
6          Drogt, R. (René)  (m), Rijen
7          Braat, C.J.A. (Kees)  (m), Breda
8          Hessels, A.C.G. (Ad)  (m), Oosterhout
9          Mieris, P.L.R. (Bea)  (v), Tilburg
10        Lavooij, L.C. (Lau)  (m), Gilze
11        Withagen, D.A.J. (Daan)  (m), Halsteren
12        van Dongen, L.P.P. (Lukas)  (m), Chaam
13        Mulders, J.M. (Jacques)  (m), Loon op Zand
14        Wierema, J.E.T. (Hans)  (m), Etten-Leur
15        de Bruijne-Quirijnen, J.D.C. (Hanneke)  (v), Made
16        Stroop, E.J.M. (Eric)  (m), Roosendaal
17        Lebeau, C.L. (Christy)  (v), Bergen op Zoom
18        Hoek, E. (Erwin)  (m), Breda
19        Jaspers, C. (Cees)  (m), Ossendrecht
20        Haarhuis, H.J.M. (Henk)  (m), Breda
21        Pistorius-van Geel, M.A. (Mieke)  (v), Zevenbergen
22        Bouman, B.W. (Bram)  (m), Hoogerheide
23        Barto-van Wijngaarden, A.P. (Rita)  (v), Tilburg
24        Aertssen, P. A. (Flip)  (m), Bergen op Zoom
25        Szablewski, F.H.W. (Frans)  (m), Breda
26        Verbeem, A.W. (Adrie)  (m), Bergen op Zoom
27        Leenders, H.J.M. (Henk)  (m), Breda
28        Geisler-van Loon, M.W.P. (Margo)  (v), Bavel
29        Koenders, P.T.C. (Petra)  (v), Breda
30        Jongmans, C.W.M. (Kees)  (m), Roosendaal

Lijst 7 - 50PLUS

1          Taks, J.P.W.A.A.M. (Joep)  (m), Breda
2          Voets, J.J.M. (John)  (m), Bergen op Zoom
3          van Dam, J. (Jaap)  (m), Bergen op Zoom
4          van der Weiden, L.M.M. (Lorenzo)  (m), Breda
5          van der Ven, J.A.T.M. (Hans)  (m), Breda
6          Doets, B.C. (Bart)  (m), Oosterhout
7          den Boer, M.E.C. (Ria)  (v), Tilburg
8          Spijker, D (Dick)  (m), Roosendaal
9          van Tilborg, H.C.A.M. (Henk)  (m), Tilburg
10        van Lier, P.W. (Peter)  (m), Breda

Lijst 8 - AWP niet politiek wel deskundig

1          van Dalen, J.M. (Johan)  (m), Steenbergen
2          Rubbens, D.C.M. (Dimph)  (v), Standdaarbuiten
3          Bousché, C.M. (Cedric)  (m), Breda
4          Kleemans, T.A. (Thijs)  (m), Roosendaal
5          van der Laan, R.A.M. (Bob)  (m), Zevenbergen

Lijst 9 - ChristenUnie

1          van der Hoeven, A.S. (Ate)  (m), Waalwijk
2          Krans, M. (Marja)  (v), Roosendaal
3          van Groos, J. (Jan)  (m), Waalwijk
4          Dorr, J.C. (Hans)  (m), Sprang-Capelle
5          Testers, G.A.M. (Gerda)  (v), Roosendaal

Lijst 10 - Partij voor de Dieren

1          Pallandt, C.M.J. (Cynthia), Breda
2          van Tienen, A. (Antal), Prinsenbeek
3          Putman, N.H.M. (Ellen), Rijsbergen
4          Jannes, W.J.R. (Wim), Breda
5          Clarijs, K. (Katalin), Tilburg
6          Beckett, G.H. (Guus Hendrik), Breda
7          de Hoogh, V. (Vivian), Breda
8          Huts, R. (Roy), Breda
9          Kuipers, R.B.B. (Ruth), Roosendaal
10        Surminski, M.J.G.P. (Paranka), Hoogerheide