Rondleiding Rioolwaterzuivering Nieuwveer
Rioolwaterzuivering Nieuwveer maakt het rioolwater schoon van Breda en de omliggende dorpen. Ook staat hier een slibverwerking waar we van rioolwater groene energie maken.
Rioolwaterzuivering Nieuwveer maakt het rioolwater schoon van Breda en de omliggende dorpen. Ook staat hier een slibverwerking waar we van rioolwater groene energie maken.
Kom langs en bekijk met je eigen ogen hoe zuivering Nieuwveer in verschillende stappen het rioolwater schoon maakt.
Praktische informatie:
- Minimaal 10 personen
- Maximaal 30 personen
- Maandag tot en met vrijdag
- Duur
- Tussen 09:00 en 16:00 uur
- Nederlandstalig
Geschikt voor
- groep 7 en 8
- vmbo
- havo
- vwo
- mbo
Aanvragen:
- Rondleidingen minimaal 4 weken van tevoren reserveren.
- Rondleidingen zijn mogelijk voor groepen tot 30 personen. Voor grotere groepen denken we graag met je mee. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden.
- Alleen voor scholen in ons werkgebied.
Een bezoek aan de zuivering is op eigen risico. Op de zuivering kunnen minder gezonde bacteriën vrijkomen die in het algemeen géén risico vormen. De vrijkomende bacteriën kunnen wel schadelijk zijn voor een ongeboren vrucht/baby of voor mensen met een zwakke gezondheid.
Ben je geen leerling of student?
Onze rondleidingen zijn alleen voor scholen. Deze horen vaak bij de lessen van de leerlingen.
Wil je toch graag een keer komen kijken? Eén keer per jaar organiseren wij rondleidingen voor volwassenen en verenigingen. Wil je weten wanneer de volgende rondleiding is? Houd dan onze website en onze nieuwsbrief in de gaten. Daarin laten we weten wanneer je je kan aanmelden.
Heb je een vraag of wil je meer informatie over ons educatieaanbod?
Neem dan contact met ons op. Jolette vertelt je er graag alles over.