In onderstaand overzicht ziet u bij welke medewerker van Brabantse Delta u terecht kunt met vragen over de watertoets.

Overzicht contactpersonen
Gemeente Contactpersoon E-mail Telefoonnummer
Alphen-Chaam Tommy Radkiewicz t.radkiewicz@brabantsedelta.nl (076) 564 1887
Baarle-Nassau Tommy Radkiewicz t.radkiewicz@brabantsedelta.nl (076) 564 1887
Bergen op Zoom Wessel de Beer w.de.beer@brabantsedelta.nl (076) 564 1732
Breda Karin Moll k.moll@brabantsedelta.nl (076) 564 1056
Dongen Kathelijne van der Knaap k.van.der.knaap@brabantsedelta.nl (076) 564 1075
Drimmelen Maurits van Brenk m.van.brenk@brabantsedelta.nl (076) 564 1806
Etten-Leur Karin Moll k.moll@brabantsedelta.nl (076) 564 1056
Geertruidenberg Kathelijne van der Knaap k.van.der.knaap@brabantsedelta.nl (076) 564 1075
Gilze-Rijen Tommy Radkiewicz t.radkiewicz@brabantsedelta.nl (076) 564 1887
Goirle Corné Machielsen
Kathelijne van der Knaap
c.machielsen@brabantsedelta.nl
k.van.der.knaap@brabantsedelta.nl
(076) 564 1539
(076) 564 1075
Halderberge Karin Moll k.moll@brabantsedelta.nl (076) 564 1056
Loon op Zand Corne Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Moerdijk Natasja Rijsdijk n.rijsdijk@brabantsedelta.nl (076) 564 1597
Oosterhout Kathelijne van der Knaap k.van.der.knaap@brabantsedelta.nl (076) 564 1075
Reimerswaal Wessel de Beer w.de.beer@brabantsedelta.nl (076) 564 1732
Roosendaal Natasja Rijsdijk n.rijsdijk@brabantsedelta.nl (076) 564 1597
Rucphen Casper Lambregts c.lambregts@brabantsedelta.nl (076) 564 1547
Steenbergen Maurits van Brenk m.van.brenk@brabantsedelta.nl (076) 564 1806
Tilburg Corné Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Waalwijk Corné Machielsen c.machielsen@brabantsedelta.nl (076) 564 1539
Woensdrecht Wessel de Beer w.de.beer@brabantsedelta.nl (076) 564 1732
Zundert René Rijken m.rijken@brabantsedelta.nl (076) 564 1580

Bekijk meer informatie over de watertoets.

Heeft u gevonden wat u zocht op deze pagina?